Goatcrafts – tai unikali siūlų ir rankų darbo gaminių krautuvėlė

07/10/2021 13:26

Visai neseniai Lietuvos rinkoje atsirado naujas prekės ženklas Goatcrafts. Tai internetinė parduotuvėlė, kurioje parduodami aukštos kokybės italų gamintojo Lana Gatto mezgimo siūlai ir išskirtiniai rankų darbo gaminiai.

Goatcrafts krautuvėlėje kruopščiai atrinkti Lietuvos auksarankių pamėgti mezgimo siūlai: alpakų vilna, medvilnė, kašmyras, šilkas, moheris ir kiti. Taip pat joje galima rasti ir švelnių, jautrios odelės „nekandančių“ merino vilnos siūlų, tinkamų vaikų ar kūdikių drabužėliams ir aksesuarams kurti. Parduotuvės šūkis – natūralumas, tad čia galite rasti tik natūralaus pluošto siūlus.

Nenusivilsite, jei pačių mažiausiųjų drabužėliams ir aksesuarams kurti pasirinksite merino vilną. „Maxi soft“ ar „Super soft“ siūlai suteiks mezginiams minkštumo ir švelnumo. „Mini soft“ dėl plonyčio siūlo tiks kruopštesniems darbeliams. O „Baby soft“ vilnos siūlai su alavijų ekstraktu pakerės savo spalvomis.

Neprašausite pro šalį, jei elegantiškoms palaidinėms, kepurėms, šalikams ar skraistėms kurti pasirinksite kašmyro siūlus, derančius kartu su merino vilna, medvilne ar šilku. Tai „Vip“, „Feeling“ ir „Cashcot eco“ verpalai, suteikiantys mezginiams prabangos ir elegancijos.

Goatcrafts – tai ne tik mezgimo siūlų krautuvėlė. Joje pūpso ir vienetiniai rankų darbo gaminiai, sukurti su didžiule meile ir kruopštumu. Moherio šaliai ir skraistės kuo puikiausiai papuoš romantiką mėgstančią nuotaką. Merino kepurės ar šalikai sušildys ir pačią šalčiausią speiguotą žiemą.

Goatcrafts krautuvėlė – tai tarsi nedidelis, jaukus butikas. Jame savo prekę ras ir kūrėjas, ir išskirtinių, vienetinių rankų darbo gaminių gerbėjas.